ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Δημήτρης Δημητρόπουλος (Πρόεδρος)
Δέσποινα Αϊβατζίδου - Ποριώτου
Μανώλης Κουτσογιαννάκης
Γιώργος Πέτρου
Γιώργος Οικονομίδης
Μαριάννα Ζούρου
Θανάσης Μήνας
Γιάννης Φίλανδρος
Χρήστος Τσουλουχάς


ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ
Κων/να Γεωργοπούλου - Ξηρού (Πρόεδρος)
Δημήτρης Δημητρόπουλος
Δέσποινα Αϊβατζίδου - Ποριώτου
Νίκος Σπυρόπουλος 
Δημήτρης Τσεκούρας
Ηλίας Μοσχονάς
Ηλίας Μπάρμπας
Γιάννης Κεσκινίδης
Κατερίνα Ασημακοπούλου


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΎ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ)
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Γιατάκου-Σινάνη Παρασκευή
Αναπλ.: Γκαραβέλου Γεωργία
Ποδοσφαιρικός Αθλητικός Όμιλος «ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ»
Τακτ.: Χαριτωνίδης Παναγιώτης
Αναπλ.: Ορφανίδης Γεώργιος
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Νεγρεπόντης Φίλιππος
Χορευτικός Όμιλος Ζέφυρος
Τακτ.: Αρώνη Μαρία
Αναπλ.: Φιλίππα Δήμητρα
Σύλλογος Εργαζομένων Δήμου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Χριστοφίδου Μαρίζα
Αναπλ.: Παντελάκης Ιωάννης
Τοπικό Τμήμα Ηρακλείου Αττικής του Σώματος Ελληνικού Οδηγισμού
Τακτ.:  Βαγγέλη Ευαγγελία
Αναπλ.: Γιούτσου Μαρία
Σύλλογος Μεσσηνίων Ηρακλείου Αττικής «Ο Παπαφλέσσας»
Τακτ.: Σωτηροπούλου Χαρίκλεια
Αναπλ.: Λυμπερόπουλος Δημήτριος
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Μουτροπίδου Ανατολή
Αναπλ.: Αδαμίδης Ηλίας
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Παπαδοπούλου Μηλίτσα
Αναπλ.: Σβορώνου Παναγιώτα
Σύλλογος Εργαζομένων ΟΤΑ Ηρακλής
Τακτ.: Σπυρόπουλος Θεόδωρος
Αναπλ.: Κολοβός Δημήτριος
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 4ου Γυμνασίου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Μανταίος Γεώργιος
Αναπλ.: Μπασιούρα Παναγιώτα
Σώμα Εθελοντών Δήμου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Ελευθεριάδης Πέτρος
Αναπλ.: Διασκούρης Δημήτριος
Σύλλογος Ρουμελιωτών Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Νικολάου Ευάγγελος
Αναπλ.: Τατούλης Κωνσταντίνος
Φιλαθλητικός Όμιλος Νέων Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Γκίκας Ιωάννης
Αναπλ.: Γκίκας Χρήστος
Σύλλογος Αρκάδων Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Παναγιωτόπουλος Νικόλαος
Αναπλ.: Δανιηλίδου Κατερίνα
Χορευτικός Όμιλος ΕΙΡΗΝΗ
Τακτ.: Ευσταθιάδης Ευστάθιος
Αναπλ.: Παπαδάκου Αναστασία
Σύνδεσμος Κρητών Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Πυλαρινός Μιχαήλ
Αναπλ.: Πυλαρινού Ελένη
Ένωση Συλλόγων Γονέων Μαθητών Δήμου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Χρυσός Εμμανουήλ
Αναπλ.: Ψυλλάκης Πέτρος
Σύλλογος Μακεδόνων Ηρακλείου Αττικής «Ο Μέγας Αλέξανδρος»
Τακτ.: Σισκοπούλου Καίτη
Αναπλ.: Παλάσκα Μαρία
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 7ου Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Κλόκα Δήμητρα
Αναπλ.: Ρακοβιόλος Φραγκίσκος
Α.Ε. Ηρακλείου (Αθλητικός Σύλλογος)
Τακτ.: Χελιώτης Μιχαήλ
Αναπλ.: Χελιώτης Αντώνιος
Επιμορφωτικός Σύλλογος Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Ζούνης Γεώργιος
Αναπλ.: Πέτρου Ευμορφία
Εμπορικός Σύλλογος Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Αρβανιτάκη Ανθή
Αναπλ.: Γαλανάκος Αθανάσιος
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής
Τακτ.: Πέττα Άννα
Αναπλ.: Παναγοπούλου Χριστίνα
Αϊβαλιώτης Χαράλαμπος (Δημότης)
Γεωργόπουλος Βασίλειος (Δημότης)
Αργυρίου Μαρία (Δημότης)
Βλάχος Βασίλειος (Δημότης)
Αναστασόπουλος Ευάγγελος (Δημότης)
Τσιαχρή Στέλλα (Δημότης)
Χριστουλάκης Νεκτάριος (Δημότης)
Μπούκα Παναγιώτα (Δημότης)

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ

1η ΑΠΟΦΑΣΗ 2-12-2019

2η ΑΠΟΦΑΣΗ 2-12-2019